KATEGORİLER
Damlataş
Alanyum
Gelecek Filmler


Damlataş Şubesi AY LAV YU TUU 2D TÜRKÇE Filmi

     
 
Yönetmen: Sermiyan Midyat
Oyuncular:
Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Steve Guttenberg, Natalie Burn, Kevork Malikyan
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2017
Vizyon Tarihi: 22 Eylül 2017 Cuma
Süre:112 Dk
Senaryo: Sermiyan Midyat
Yapımcı Firma: TAFF Pictures
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: UIP Türkiye
Filmin Konusu
Yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat ın yaptığı Ay Lav Yu, 2010 yılında sinema salonlarında seyircinin beğenisini kazandıktan sonra Ay Lav Yu Tuu ile birlikte seriye dönüşüyor.

Amerika da eğitim alıp köyü Tınne ye dönen İbrahim in iki kültür arasında yaşadıklarını neşeli ve kendine has bir üslupla sinemaya taşıyan Midyat, ikinci hikayede de bu farklılıklardan besleniyor.

Tınne Köyü ne Amerikalı bir gelinin gelmesiyle başlayan macera, bu kez İbrahim in (Sermiyan Midyat) Amerika macerası ile devam ediyor! Filmde neredeyse tüm Amerika nın kalkıp Tınne ye gelmesiyle kahkaha dolu olaylar birbirini izliyor.
YER
Damlataş
SEANSLAR
12:15
14:30
16:45
19:00
21:15
:
:
:
:

Alanya Sinemaları,Alanyasinema,alanyasinemaları,alanya ornek sinemaları,alanya sinema,alanya_sinema,Alanya_ornek_sinemaları,alanya film,alanya sinema,alanya merkez sinemaları,alanya belediye sinemaları,alanya damlataş sinemaları,alanya alanyum sinemaları,alanya genel sinema,alanya sinema salonu,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu ,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu