KATEGORİLER
Damlataş
Alanyum
Gelecek Filmler


Damlataş Şubesi CİNGÖZ RECAİ 2D TÜRKÇE Filmi

     
 
Yönetmen: Onur Ünlü
Oyuncular:
Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli, Serkan Keskin, Musa Uzunlar
Tür: Aksiyon, Polisiye
Yapım Yılı: 2017
Vizyon Tarihi: 13 Ekim 2017 Cuma
Senaryo: Kerem Deren, Pınar Bulut
Yapımcı Firma: Limon Yapım
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: Mars Dağıtım
Filmin Konusu
Cingöz Recai Filminin Özeti
“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belalısı Başkomiser Mehmet Rıza da peşinde.

Yönetmenliğini Onur Ünlü nün yaptığı ve Limon Film tarafından sinemaya uyarlanan Peyami Safa nın unutulmaz eseri Cingöz Recai de, Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Serkan Keskin gibi birçok önemli ismin yer alıyor. Filmin senaryosu Kerem Deren ve Pınar Bulut tarafından kaleme alındı.
YER
Damlataş
SEANSLAR
12:30
14:45
17:00
19:15
21:30
:
:
:
:

Alanya Sinemaları,Alanyasinema,alanyasinemaları,alanya ornek sinemaları,alanya sinema,alanya_sinema,Alanya_ornek_sinemaları,alanya film,alanya sinema,alanya merkez sinemaları,alanya belediye sinemaları,alanya damlataş sinemaları,alanya alanyum sinemaları,alanya genel sinema,alanya sinema salonu,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu ,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu