KATEGORİLER
Damlataş
Alanyum
Gelecek Filmler


escort bayan

Damlataş Şubesi JURASSIC WORLD YIKILMIŞ KRALLIK 3D DUBLAJLI Filmi

     
 
Yönetmen: J.A. Bayona
Oyuncular:
Bryce Dallas Howard, Chris Pratt, Jeff Goldblum, BD Wong, James Cromwell
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Yapım Yılı: 2018 (124 dk)
Vizyon Tarihi: 8 Haziran 2018 Cuma
Senaryo: Colin Trevorrow , Derek Connolly
Yapımcı Firma: Amblin Entertainment
Yapım Ülkesi: ABD, İspanya
Orijinal Adı: Jurassic World: Fallen Kingdom
Dağıtıcı Firma: Universal Pictures
Filmin Konusu
Jurassic World: Yıkılmış Krallık Filminin Özeti
Adanın uykuda olan yanardağı harekete geçince, Owen (Chris Pratt) ve Claire (Bryce Dallas Howard) adada kalan dinazorların soyunun tükenmesini engellemek için bir kurtarma kampanyası başlatır. Owen, hala ormanın derinliklerinde kayıp olan öncü raptor Blue’yu bulmak ister, Claire ise bu yaratıklara saygı duyduğunu anlamıştır ve misyonunu yerine getirmeye kararlıdır. Adaya vardıkları sırada lavların da harekete geçmesiyle, bu macera tüm gezegeni, prehistorik çağlardan beri görülmemiş ölümcül bir tuzağa sürükler.

Yönetmenliğini J.A. Bayona nın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Bryce Dallas Howard, Chris Pratt, James Cromwell, Ted Levine ve Toby Jones yer alıyor.
YER
Damlataş
SEANSLAR
12:00
14:15
16:45
19:15
21:30
:
:
:
:

Alanya Sinemaları,Alanyasinema,alanyasinemaları,alanya ornek sinemaları,alanya sinema,alanya_sinema,Alanya_ornek_sinemaları,alanya film,alanya sinema,alanya merkez sinemaları,alanya belediye sinemaları,alanya damlataş sinemaları,alanya alanyum sinemaları,alanya genel sinema,alanya sinema salonu,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu ,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu