KATEGORİLER
Damlataş
Alanyum
Gelecek Filmler


Damlataş Şubesi KAYSERİ ASLANI BLURAY TÜRKÇE Filmi

     
 
Yönetmen: Ali Demirel
Oyuncular:
İnan Ulaş Torun, Algı Eke, Ali Çatalbaş, Asuman Dabak, Ali Erkazan
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2017
Vizyon Tarihi: 13 Ekim 2017 Cuma
Senaryo: Bilal Kalyoncu
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: FFD
Filmin Konusu
Kayseri Aslanı: Çin İşi Filminin Özeti
Ersin, Kayseri nin ünlü pastırmacısının oğludur. Altılı ganyandan kazandığı bir miktar para ile eniştesini de ikna eder kumar oynar. Fakat işler düşlediği gibi gitmez. Büyük bir borç ile sonlanan gecede Ersin babasının dükkanı üzerine senet imzalamak zorunda kalır. 1 ay içinde borcunu ödemek zorundadır ve bunun için de bir plan yapar.

Geliştirdiği proje ile Çin’den ucuz mal getirip esnaflara daha çok para kazandırmak vaadi ile topladığı paralarla Çin’e gider. Bu arada çocukluktan beri sevdiği kız Zehra da bu süreçte nişanı atmıştır. Çin’de kaldığı otelde yeraltı dünyasının önemli isimlerinden Chong un kızının düğünü vardır. Ancak kız bu evliliği istememektedir ve Ersin’i de ikna ederek gece kaçıp birlikte Kayseri’ye gelirler ve ortalık iyiden iyiye karışır. Çinli mafya da Kayseri’ye gelmiştir.
YER
Damlataş
SEANSLAR
12:15
14:00
16:00
17:45
19:45
21:30
:
:
:

Alanya Sinemaları,Alanyasinema,alanyasinemaları,alanya ornek sinemaları,alanya sinema,alanya_sinema,Alanya_ornek_sinemaları,alanya film,alanya sinema,alanya merkez sinemaları,alanya belediye sinemaları,alanya damlataş sinemaları,alanya alanyum sinemaları,alanya genel sinema,alanya sinema salonu,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu ,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu