KATEGORİLER
Damlataş
Alanyum
Gelecek Filmler


escort bayan

Damlataş Şubesi ZİFİR-İ AZAP TÜRKÇE Filmi

     
 
Yönetmen: Haydar Işık
Oyuncular:
Ümit Acar, İrem Alhan, Ayberk Yılmaz, Ömer Konakçı, Mehmet Aydoğmuş
Tür: Korku, Gerilim
Yapım Yılı: 2018
Vizyon Tarihi: 7 Eylül 2018 Cuma
Senaryo: Özlem Bölükbaşı, Haydar Işık
Yapımcı Firma: 11 K Film
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: MC Film
Filmin Konusu
Haydar Işık ın yönettiği Zifir-i Azap, Hakan ve arkadaşlarının bir define peşinde kendilerini öngöremedikleri olaylar içerisinde bulmalarını konu ediniyor.
Kısa yoldan parayı bulup, zengin olup, hayatını kurtarmak isteyen Hakan ın, bu isteği için her yolu mubah kılmıştır, engel tanımaz bir hırsa bürünmüştür tüm benliği. Bu hırsı farkında olmadan en sevdiği arkadaşlarına da bulaştırır. İstemeden yaptığı bir hata Hakan ve arkadaşlarının kaderini büyük bir bilinmeze doğru sürükler. Bilmedikleri bir sona doğru yola çıkan gençlerin, aradıkları define ve Boyabat kalesine varan yolculuğu, kendi içlerinde kişilik bölünmesine kadar gider. İnançsızlığın gücü, Hakan ın bilinmeyen bir dünyanın gerçeğini görmesi ve dehşetin kapılarını açmasıyla başlar. Namlunun ucuyla buluşan ihanetin karşılığında verilen bir söz... Girdikleri bu karanlık yolculuk inançsızlıklarının bir ışığı ve ölüm gerçeği ile yüzleşmeleri olacaktır.
YER
Damlataş
SEANSLAR
12:00
13:45
15:30
17:15
19:00
21:00
:
:
:

Alanya Sinemaları,Alanyasinema,alanyasinemaları,alanya ornek sinemaları,alanya sinema,alanya_sinema,Alanya_ornek_sinemaları,alanya film,alanya sinema,alanya merkez sinemaları,alanya belediye sinemaları,alanya damlataş sinemaları,alanya alanyum sinemaları,alanya genel sinema,alanya sinema salonu,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu ,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu