SHAZAM! 6 GÜÇ 3D DUBLAJLI
Yer: ALANYUM (0242 513 26 71)

Yönetmen: David F. Sandberg
Oyuncular:
Zachary Levi, Asher Angel, Mark Strong, Jack Dylan Grazer, Djimon Hounsou
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Komedi, Bilim Kurgu
Yapım Yılı: 2019 (132 dk)
Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019 Cuma
Senaryo: Henry Gayden
Yapımcı Firma: New Line Cinema
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Shazam
Dağıtıcı Firma: Warner Bros

FRAGMAN

Filmin Konusu

David F. Sandberg yönetmenliğindeki Shazam!, genç bir çocuğun süper güçlerle, altı mitolojik Tanrı ve karakterin (Solomon, Herkül, Atlas, Zeus, Aşil ve Mercury) gücüne sahip pelerinli ve kaslı bir kahramana dönüşmesine dayanıyor.
Koruyucu ailesiyle birlikte yaşayan 14 yaşındaki Billy Batson/te/ın /te/shazam/te/ kelimesini bağırmasıyla başlayan ve eski bir büyücü sayesinde altı mitolojik Tanrı/te/nın gücüne sahip yetişkin bir süper kahraman olan Shazam!/te/a dönüşme hikâyesini konu edinen Shazam!/te/da ana karakter bir yandan kendi sınırlarını test ederken bir yandan da filmin kötü karakteri Dr. Thaddeus Sivana/te/ya karşı savaşmak ve güçlenmek zorunda kalacaktır.

Kaslı, heykel gibi bir vücudun içinde hâlâ bir çocuk olan Shazam, kendisinin bu yetişkin hâlinin, her ergenin süper güçlerle yapacağı şeyleri yaparak tadını çıkarıyor: Onlarla eğleniyor! Uçabiliyor mu? Röntgen görüşü var mı? Ellerinden şimşek fırlatabiliyor mu? Sosyal bilimler sınavından kaçabiliyor mu? Shazam, bir çocuğun neşeli pervasızlığıyla yeteneklerinin sınırını sınamaya girişiyor. Ama Dr. Thaddeus Sivana’nın kontrolündeki ölümcül kötü güçlerle mücadele etmek için, bu güçleri kısa sürede ustaca kullanmayı öğrenmesi gerek.

Damlataş Sineması (0242 513 26 71)

Alanyum Sineması (0242 515 21 69)